انقلابی در محافظت از چشمان شما

انقلابی در محافظت از چشمان شما
انقلابی در محافظت از چشمان شما
لنزهای کریزال پرونسیا crizal prevencia به طور گزینشی نور های زیان آور را فیلتر می کند و تنها به نورهای مناسب اجازه عبور می دهد
کمک به محافظت از چشمانتان در برابر پرتوهای زیان آور فرابنفش و نور آبی _ بنفش که از عوامل پیری زودرس چشمانتان می باشد

کریزال پرونسیا
تحقیقات نشان می دهد که طیف نور آبی_نیلی نور مرئی نقش تعیین کننده ای در نظم ساعت بیولوژیک بدن و چرخه خواب و بیداری دارد.

لنزهای کریزال پرونسیا به نور آبی فیروزه ای اجازه عبور می دهد، این کار به حفظ ادراک رنگی بسیار کمک می کند.

استفاده روز افزون از وسایل دیجیتال مانند موبایل باعث دریافت بیش از اندازه نور آبی_بنفش شده همین موضوع باعث اختلال در کارکرد یدن گردیده است.

تنها لنز با آنتی رفلکس آبی_بنفش رنگ که قابل استفاده در محیط های باز می باشد زیرا سطح داخلی این لنز از پوششCrizal Forte UV استفاده شده است.

crizal prevencia

نور آبی _بنفش عاملی خطرناک در پیدایش انحطاط لکه زرد چشم وابسته به سن (َAMD) می باشد.AMD یکی از عوامل اصلی از دست دادن شدید بینایی ونابینایی در افراد بالای ۶۰ سال می باشد.

پوشش crizal prevencia اسیلور شدت نور آبی_بنفش را بدون آنکه اختلالی در ترشح ملاتونین بوجود آید کاهش می دهد تا اثرات مخرب آن به حداقل ممکن برسد.

کریزال اسیلور crizal prevencia

کمپانی اسیلور فرانسه یکی از برترین تولیدکنندگان عدسی عینک و البته تجهیزات ساخت عینک در دنیا است.

این کمپانی محصولات خود را در کشورهای مختلف دنیا از جمله در اسیا تولید میکند. اسیلور در حال ساخت، تولید و فروش طیف وسیعی از لنزها برای بهبود و محافظت از بینایی است.

اسیلور ماموریت خود را بالا بردن کیفیت زندگی از طریق بهبود بینایی میداند  و به همین منظور سالانه ۲۱۱۰۰۰۰۰۰ دلار صرف تحقیق و توسعه فناوریهایش  میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.